Školní výlet páťáků

28. června 2021
Školní výlet páťáků
Děti z pátých tříd strávily 3 dny v Outdoor Resortu Březová.

Ve středu 16. června se páťáci konečně dočkali vytouženého školního výletu. Všichni se moc těšili, protože Outdoor resort Březová, kde následující tři dny strávili, sliboval spoustu zajímavých atrakcí.

Po dlouhé, více než tříhodinové cestě, se dětem otevřel pohled na krásné prostředí areálu. Hned po obědě začal program, který byl opravdu velice nabitý. Děti měly možnost vyzkoušet si mnoho aktivit, například bungee trampolíny, lezecké stěny, lukostřelbu, jízdu na raftech. Svou obratnost a sílu prověřily na nízkých a vysokých lanech. V Sherwoodu, na hradě Karlštejn a v Zakletém městě musely projít strašidelnou cestu, v jejímž průběhu plnily zajímavé úkoly. Vyzkoušely si různé zajímavé prolézačky a také využily možnost zchladit se po náročném horkém dni v bazénu. Večerní diskotéka a stezka odvahy se dětem také moc líbila. Vyvrcholením celého programu byl Freefall - skok do prázdna. Při něm  nejodvážnější děti zažily volný pád z věže vysoké čtrnáct metrů. Po obědě nás už čekala jen dlouhá zpáteční cesta.

Doufáme, že i díky tomuto výletu, budou děti na první stupeň rády vzpomínat.

Mgr. Hana Kašparová

Mgr. Věra Ryšavá