Nové knihy ve školní knihovně

28. června 2021
Nové knihy ve školní knihovně
V době distanční výuky jsem půjčovala knihy ze školní knihovny jen sporadicky - pouze na požádání žáků, kterým už doma nezůstala žádná knížka k přečtení.

Přesto se život v malém školním království úplně nezastavil. Sledovala jsem nabídky různých nakladatelství, vybírala a pak nakupovala nové knižní přírůstky. Některé z nich si můžete prohlédnout na fotografiích. Snažila jsem se, aby si pěknou knihu mohly objevit a pak vypůjčit děti od nejnižších až po ty vyšší ročníky. Pamatovala jsem i na prvňáčky, kterým budou číst jejich paní učitelky. Nové sady knížek Dobrodruh a Strašidelná chůva čekají na společné třídní čtení. Tentokrát se jedná o knihy vhodné pro čtvrtý a pátý ročník.

Doufám, že naši čtenáři budou s nabídkou spokojeni a že jediná nákaza, která jim bude hrozit, je nákaza "čtenářským virem".

Mgr. Monika Dobruská