Školní výlet 1. tříd

10. června 2022

Školní výlet 1. tříd

Ve středu 8. června jsme společně s žáky prvních tříd navštívili zámek Častolovice.

Kromě prohlídky zámku na nás však čekal i další bohatý program. Nejprve jsme si zastříleli z kuše na terč a vyzkoušeli si chůzi po laně. Dále jsme se vydali na procházku zámeckým parkem kolem obory s vysokou zvěří. Poté jsme si prohlédli zvěřinec, kde si děti mohly některá zvířata nakrmit. Na závěr jsme zhlédli zábavné divadelní historické představení.

Celý den nás provázelo pěkné počasí. Po obědě a nákupu suvenýrů jsme si ještě zařádili na dětském hřišti a pak už jsme se vydali na zpáteční cestu. Domů jsme se vraceli nadšení a plní nových zážitků.

Mgr. Kateřina Enderová

Školní výlet šestých tříd 9. června 2022 Třídní setkání 2. B 13. června 2022