Retro den ve 2. B

1. dubna 2022
Retro den ve 2. B
Březnová výzva projektu „Hrdá škola" se týkala dob starších a pro žáky si přichystala skvělou příležitost v podobě návratu do minulosti. I my ve 2. B jsme si užili přehlídku kostýmů z minulého století...

V pátek 25. 3. se žáci třídy 2. B vydali do školy ve stylu „retro". Stejně jako při jiných akcích v minulých měsících, i tentokrát si rodiče s dětmi dali na přípravě moc záležet a výsledky byly skvělé - jak ostatně sami můžete posoudit dle přiložených fotografií. Ve třídě tak došlo k setkání žáků z dob první republiky, kteří trávili vyučování například s kolegy ve stylu hippies, na vše rovněž dohlížel pionýrský mládežník.
Celá akce byla velice vydařená a jednoznačně na celý den povznesla už tak příjemnou atmosféru v naší třídě.

Mgr. Lukáš Knaute