Projekt Hrdá škola - za zážitky do školy.

17. října 2022
Projekt Hrdá škola - za zážitky do školy.

Vzpomenete si ještě, jak jste vašim dětem v minulém roce česali šílené účesy, oblékali je do svátečního či retro oblečení nebo v jejich skříních hledali ten nejbláznivější pár ponožek? Nás všechny to moc bavilo, a proto jsme se i letos rozhodli, že legrace není nikdy dost, a zapojili jsme se do projektu Hrdá škola.

Hlavním cílem tohoto projektu je zahnat každodenní stereotyp školního prostředí, posílit přátelskou atmosféru  a dát dětem, a samozřejmě i učitelům, možnost vytvořit si skvělé vzpomínky na chvíle strávené v naší škole.

Letošní ročník Hrdé školy odstartoval 13. října a nesl se v duchu svátečního oblečení a šarmantního vystupování, tzv. SUIT-UP day. Na chodbách naší školy tak bylo možné potkat mladé dámy v šatech i opravdové gentlemany v obleku, kteří si během celého dne připomínali zásady slušného chování v nejrůznějších situacích, jako například v knihovně, na úřadu či v divadle. Více informací, spolu s fotografiemi ze SUIT-UP dne si můžete přečíst a prohlédnout v článku zde

A co nás v rámci tohoto projektu čeká dále? Ve středu 23. listopadu 2022 vyzýváme žáky naší školy, aby projednou ponechali školní aktovky doma a vymysleli originální a kreativní způsob, jak bezpečně přepravit učebnice a vše potřebné do školy. Fantazii se v tomto případě meze nekladou! 

Projekt Hrdá škola nám během školního roku 2022/2023 nabízí celkem 9 různých aktivit (zde), což poskytuje spoustu prostoru pro skvělé zážitky. My bychom k nim však čas od času rádi přidali i něco navíc. Již v loňském roce se nám škola na konci měsíce října proměnila v tajemné místo plné nejrůznějších strašidelných bytostí, duchů, pavouků a dýní s pokřivenými úsměvy. Zkrátka vším, co patří k Halloweenu. I letos bychom rádi 31. říjen oslavili v tomto duchu. Tak kdo si přijde v masce a s tím správným „zaklínadlem" vykoledovat něco na zub? My budeme připraveni! 

Mgr. Veronika Veverková

Dokumenty ke stažení

Fotogalerie