Předprázdninové spaní ve škole

15. června 2022

Předprázdninové spaní ve škole

Po dlouhých dvou letech s minimem sociálních kontaktů si žáci 8. B nyní užívají své kamarády a spolužáky. A protože hezkých vzpomínek na školu není nikdy dost, rozhodli jsme se uspořádat akci předprázdninové spaní ve třídě.

V pátek 10. června večer jsme se sešli ve škole a v atriu nejprve společně povečeřeli. Opékání špekáčků doprovodily písničky na kytaru a všem chutnalo. Napečené dobroty přišly vhod nejen později večer, ale i k bohaté snídani. Ztichlá škola se nám zdála zvláštní, ale brzy ji oživila hudba, tanec, smích a vyprávění. Ani poněkud tvrdší poležení ve spacácích nemohlo zkazit dobrou náladu a legraci, které si všechny děti užily vrchovatou měrou.

Mgr. Lucie Klímová

Mgr. Radka Svatoňová

Třídní setkání 2. B 13. června 2022 Zábavná matematika v 1. A 16. června 2022