Poohlédnutí za společnými chvílemi a učení online

11. února 2021

Poohlédnutí za společnými chvílemi a učení online

Poohlédněte se s námi za společnými chvílemi ve škole, kdy jsme se radovali z blížících se Vánoc. Vládní opatření nám návrat do škol nedovolila, tak se snažíme si výuku zpříjemnit i jinými aktivitami, abychom pořád nekoukali jen do počítačové obrazovky.

Po vánočních prázdninách jsme se těšili do školy s tím, že si sdělíme společné zážitky z  Vánoc  a pochlubíme se nadílkou svým spolužákům. Bohužel se tak nestalo z důvodu epidemiologických opatření a my jsme museli opět usednout ke svým počítačům a učit se distančně. Poslední společnou akcí před vánočními prázdninami byla mikulášská nadílka ve třídě a vánoční den, kde jsme si užili předvánoční atmosféru a společně se těšili na lepší zítřky a Vánoce. V současné době se snažíme výuku zpříjemnit i aktivitami, které nás alespoň na chvíli vytrhnou z ustavičného koukání do počítače. Prvouku jsme pojali netradičně a zkoušeli jsme vymodelovat planety, které nám zopakovaly i učivo o tělesech.  Ti, kteří neměli po ruce modelínu, malovali obrázky a společně si s námi povídali o svých výtvorech. Moc jsme si to společně užili.

Mgr. Denisa Sitová

Den bláznivých účesů 10. února 2021 STRAVOVÁNÍ V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOLY 26. února 2021