Ohlédnutí za vánočním koncertem

5. ledna 2023
Ohlédnutí za vánočním koncertem

V neděli 25. 12. 2022 se v kostele Nejsvětější Trojice v Sezemicích konal po delší odmlce opět koncert dětského pěveckého sboru Rolnička. 

Děti nás provedly svými básněmi, písněmi i vyprávěním celým obdobím adventu a Vánoc. Tradičně nechyběli ani hosté pěveckého sboru. Tentokrát jsme mohli slyšet koncert pro trubku a varhany v podání bývalé žákyně školy Barbory Ticháčkové, na flétnu zobcovou i příčnou hrála Jana Doskočilová a na housle nás doprovodil Vít Trunec, oba též bývalí žáci naší ZŠ. Zazpívali si i  naši noví ukrajinští spolužáci. Ke konci vystoupil smíšený pěvecký sbor Hluboká Orba, koncert jsme zakončili společnou písní z pohádky Anděl Páně.

               Doufáme, že se vystoupení všem návštěvníkům líbilo a zpříjemnilo jim vánoční čas. Zavzpomínejte si s námi prostřednictvím krásných fotek, které nám zajistil sezemický fotograf Štefan Švestka.

více fotografií naleznete zde

Mgr. Radka Svatoňová

Fotogalerie