Nocování deváťáků ve škole

5. června 2023
Nocování deváťáků ve škole

Ve středu 31. 5. 2023 se část žáků z devátých ročníků neloučila se svými spolužáky po vyučování jako obvykle, čekalo je totiž spaní ve škole. Od 19 hodin se žáci vraceli zpět do školy, kam (po přípravě svého „ležení“ a prostoru ve třídě) vyrazili prožít pár společných hodin ve venkovním areálu školy.

Byl krásný teplý večer – stvořený pro opékání buřtů, hry na hřišti nebo jen posezení a relax nejen se spolužáky, ale i svými třídními učitelkami nejen z 2. stupně, ale i z 1. stupně (9. A – Mgr. Iva Báchorová a 9. B – Mgr. Lucie Klímová).

Deváťáci si užívali čas v prostorách školy „netradičně“, postupně na ně doléhal fakt, že „svoji“ školu již brzy opustí ….. Ráno se pak vydali připravovat stanoviště pro 1. stupeň, organizovali totiž Dětský den.

Mgr. Radka Svatoňová