Návštěva v knihovně

22. listopadu 2018

Knihovna 004

Ve čtvrtek 22. listopadu se druháci vypravili na návštěvu do Městské knihovny v Sezemicích.

Tam děti přivítala paní knihovnice Markéta Chroboková a připomněla jim způsob vypůjčování knížek i jejich značení podle obtížnosti čtení a čtenářských dovedností. Předvedla dětem různé druhy knížek – komiksy, knihy dobrodružné, pohádkové nebo naučné. Velký úspěch měly knížky s elektronickou tužkou. V knihovně je možné si vypůjčit i časopisy nebo deskové hry.

Děti si poté samy prošly knihovnou, vybíraly si, co je zaujalo, a už při zpáteční cestě do školy se těšily, jaké knížky si příště v knihovně vypůjčí domů.

Mgr. Kateřina Enderová

Logická olympiáda - krajské kolo 12. listopadu 2018 Technohrátky v Chroustovicích aneb Nebojme se řemesla 26. listopadu 2018