Music stars with Marv II

9. března 2020

Img 7462

V pátek 6. března se žáci 4. - 8. ročníku zúčastnili hudebního programu Music stars with Marv II.

V loňském roce přijel rodilý mluvčí Marv se svojí asistetkou Lucií na naši školu poprvé, aby nám tehdy představil populární hudbu 80. a 90. let, konkrétně skupiny Queen, Abbu a další známé interprety. Protože se nám program, který propojuje angličtinu s hudební výchovou, líbil, pozvali jsme si do školy osvědčené duo podruhé. Tentokrát jsme se blíže seznámili s písničkami Whitney Huston, Linkin park, Pink, Justina Timberlaka, Eminem, Robbie Williamse, ale také s hudbou české skupiny Chinaski. Velkou předností tohoto programu s rodilým mluvčím je soutěž mezi třídami, Marv se svojí asistentkou v průběhu programu aktivně zapojuje do pořadu žáky a komunikuje s nimi v angličtině. Nebylo důležité, které třídy v soutěži vyhrály, ale všichni jsme si zábavnou formou procvičili angličtinu a poznali jsme řadu nových anglických písní. Zazpívali jsme si a zatančili také na některé oblíbené písně uvedených interpretů, které již děti znaly z dřívější doby. Program se nám moc líbil.       

Mgr. Jan Václavek

Zeměpisná olympiáda 2020 9. března 2020 Aktuální informace 9. března 2020