Lyžařský výcvikový kurz 2023 - 7. a 8. ročník

12. dubna 2023
Lyžařský výcvikový kurz 2023 - 7. a 8. ročník

V měsíci březnu se konaly lyžařské kurzy pro 7. a 8. ročník. Nejdříve odjeli žáci 8. ročníku do Horní Malé Úpy na Pomezní boudu a následující týden byli žáci 7. ročníku v Peci pod Sněžkou na Smíchovské boudě.

Před odjezdem jsme s napětím sledovali sněhové podmínky na horách, protože druhá polovina března začala velkým oteplením a táním sněhu. Navzdory těmto obavám proběhly oba kurzy za dobrých sněhových podmínek a všichni žáci si lyžování užili. Ti, kteří stáli na lyžích poprvé, se lyžovat naučili a ostatní se v této dovednosti zdokonalili.

V příštím školním roce se bude konat pouze jeden lyžařský kurz v termínu od 3. do 9. března 2024. Kurz bude v rozsahu 38 žáků a to především pro budoucí 7. ročník. Při nenaplnění tohoto počtu žáky 7. ročníku, doplníme tento kurz o žáky 8. a 9. ročníku. Součástí přihlášky bude i vložení zálohy na konto žáka ve školní online pokladně (ŠOP) ve výši 2000,-.

Mgr. Iva Kaplanová

Mgr. Olga Doskočilová