Kamarádi ze zahraničí

31. ledna 2020

125213 original

Žáci třídy 5. B navázali přátelství s italskou školou "Istituto Comprensivo Monte Urano". Díky tomu si děti angličtinu trénují i dopisováním s Ludovicou, Diegem, Angelicou, Francescem a dalšími...

S pomocí internetového serveru penfriends.cambridgeenglish se podařilo domluvit s italským pedagogem Alessandrem a jeho školou, na základě čehož si naši žáci mohou dopisovat se stejně starými dětmi z italského města Monte Urano.

Pokud by Vás zajímalo více o našich kamarádech a jejich škole, můžete se podívat na jejich web www.icmonteurano.gov.it

Jedná se o velice zajímavou, přínosnou a zábavnou metodu k procvičování. Celkově se dá říci, že i díky tomuto partnerství může panovat s prací našich malých angličtinářů, jejich motivací a odhodláním velká spokojenost. Myslím si, že zaznamenali z dlouhodobého hlediska veliký pokrok a zaslouží si pochvalu.

Mgr. Lukáš Knaute

Ocenění za výborné výsledky v Národním testování SCIO 31. ledna 2020 Olympiáda v českém jazyce 31. ledna 2020