Halloween v hodinách angličtiny 2023

2. listopadu 2023
Halloween v hodinách angličtiny 2023

V tomto podzimním období, kdy se dny krátí a noci prodlužují, se v mnoha zemích vzpomíná na ty, kteří už nejsou mezi námi. Podobně jako u nás slavíme tradiční dušičky, v anglicky mluvících zemích se 31. října slaví Halloween. V rámci hodin anglického jazyka jsme si opět připravili tematickou výuku. 

Na angličtině jsme si povídali o historii a tradicích tohoto svátku, žáci plnili nejrůznější úkoly, připomněli si a naučili se nová slovíčka, plnili kvízy, hráli hry a zpívali písničky. O velké přestávce proběhla přehlídka všech halloweenských nápaditých masek ve vestibulu školy a udělali jsme si společnou fotku. 

Halloween je za námi, moc jsme si to užili a těšíme se na další rok. 

Mgr. Eliška Krčálová

Fotogalerie