Filmové postavy v 1. B

25. dubna 2021
Filmové postavy v 1. B
V pátek 23. dubna si třída 1. B zpříjemnila výuku přítomností filmových, seriálových a pohádkových postav.

Akce, během které se celý vyučovací den odehrával v nejrůznějších převlecích, byla sice dobrovolná, ovšem i na přiložených fotkách lze snadno vidět, že se neobešla bez odezvy.

Ve třídě se objevily nejrůznější postavy, od princezen, přes kutila Mata, až po komiksové superhrdiny. Je obdivuhodné, jakou práci si s kostýmy děti i jejich rodiče dali a každému, kdo měl příležitost výsledné bytosti vidět, se naskytla skvělá podívaná.

Jelikož je v aktuální době důležitější než kdy jindy užít si čas, který třída tráví společně ve škole, jistě budeme pokračovat v podobném duchu i příští týdny. Už teď se těšíme, až si brzy opět vyučování v naší krtečkovské třídě zpestříme nějakým dalším zážitkem.

Mgr. Lukáš Knaute