Devítky se rozloučily aneb ohlédnutí za devíti lety školní docházky

4. září 2018
Devítky se rozloučily aneb ohlédnutí za devíti lety školní docházky
Přivítali jsme nový školní rok. S tím starým 2017/2018 naši školu opustily dvě třídy deváťáků. Podívejte se a přečtěte si, co spolu ve škole za devět let prožili a na co budou vzpomínat.

Ze základní školy se rozešli do škol středních. Někdo šel s kamarádem, ale někdo si nové kamarády musí teprve najít. Někdo šel s obavami, jiný s radostí, ale všichni s radostným očekáváním nového a nepoznaného.

Základní vzdělávání ukončilo celkem 44 žáků devátých tříd. 17 z nich bude pokračovat na gymnáziu, 19 na střední odborné škole s maturitní
zkouškou, 2 žáci na střední odborné škole zakončené výučním listem i maturitou a 6 na středních odborných školách, kde studium zakončí učňovskou zkouškou.

Přejeme jim, aby se jim dařilo ve vybrané škole, ale i osobním životě.

V přiloženém pdf dokumentu se můžete přesvědčit, že se jim podařilo stát se na chvíli novináři, a prohlédnout si třeba fotografie, na kterých byli prvňáčky.

Mgr. Olga Doskočilová