Čtenářská dílna ve 3. B

17. ledna 2020

Plav%c3%a1n%c3%ad 036

V naší třídě máme v hodinách čtení zavedeny již od druhé třídy pravidelné čtenářské dílny.

Na lednovou čtenářskou dílnu si děti měly za úkol přinést knížky, které našly pod vánočním stromečkem. A knih se sešlo opravdu hodně. Byly mezi nimi zejména knížky dobrodružné, pohádkové, příběhy o dětech i o zvířatech, také několik detektivek. Některé děti donesly i naučné encyklopedie o vesmíru, o přírodě nebo knihu s 3D brýlemi, či knížku s návody na kreativní tvoření. Postupně jsme si knihy představili, prohlédli si ilustrace, z některých jsme přečetli krátké úryvky a navzájem jsme si je doporučili ke čtení.

Je pěkné vidět, kolik dětí dostává na Vánoce knížky, má z nich radost a čtení knih si s chutí užívá.

Mgr. Kateřina Enderová

Branný den ve Východočeském muzeu v Pardubicích 9. ledna 2020 Dějepisná olympiáda 31. ledna 2020