Beztaškový den ve 2. B

23. června 2022
Beztaškový den ve 2. B
V pátek 17. 6. se žáci druhé třídy řídili neobvyklými pravidly - učení si totiž přinesli v originálních ne-taškách...

Účast na této aktivitě nebyla povinná, šlo o zpestření za účelem příjemných zážitků, legrace a dobré nálady. Je však nutno dodat, že mnohé děti a jejich rodiče se prezentovali spoustou kreativních nápadů. Původní ideu přijít do školy s učením uloženým v čemkoliv, jen ne klasických školních aktovkách, si vzali za své úplně všichni a všichni svědci tak mohli spatřit ne-tašky jako například kočárky, kufry, odpadkové koše či bedýnky. 

Chcete-li se alespoň zpětně stát součástí našeho zážitku a pokochat se zajímavými nápady, můžete tak učinit zde.

Děkuji tedy celé třídě i rodičům za další zpříjemněný den a těším se na další společné třídní akce.

Mgr. Lukáš Knaute

Fotogalerie