Bazar hraček, stolních her a knih

6. ledna 2019

Img 1966

V rámci Vánočního odpoledne v úterý 18. prosince proběhl na naší škole i premiérový bazar hraček, stolních her a knih. Žáci pátých až devátých tříd od konce listopadu shromažďovali ve škole věci, které již nepotřebují, ale protože jsou zachovalé, dobře poslouží ještě někomu dalšímu.

Část z nich byla prodána a neprodané věci putovaly do Oblastní charity Pardubice. Převzala si je od nás paní magistra Šilarová, která je vedoucí střediska Služeb pro rodiny s dětmi v Pardubicích. Jeho úkolem jsou sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. 

Středisko pomáhá rodinám s dětmi v tíživé životní situaci, poskytuje odborné poradenství v sociální oblasti, oblasti mezilidských vztahů, výchovy a péče o děti i hospodaření s penězi. Tyto služby jsou poskytovány bezplatně.

Děkujeme proto všem žákům a jejich rodičům, kteří do Bazaru přispěli darovanou hračkou, stolní hrou, knihou či nákupem některých z nich.

Mgr. Olga Doskočilová

HOP - preventivní program zaměřený na rizikové jevy 6. ledna 2019 Vánoční odpoledne aneb pomáháme společně 6. ledna 2019