Anglický program s rodilým mluvčím

7. června 2019

P 20190603 084443

V pondělí 3. června se žáci 4. - 9. ročníku zúčastnili anglického programu s rodilým mluvčím Neilem.

Anglický rodilý mluvčí (superhrdina Neil) opět po roce uhranul velkou tělocvičnu plnou natěšených zvědavců. Každá třída si před programem zvolila ze svých řad kapitána a zástupce šerifa, kteří reprezentovali v doprovodné soutěži svou třídu. Žáci si v pěti tematických okruzích (cities, food, sport, music, GB vs America) procvičili informace a zajímavosti o USA. Každý tematický okruh byl zakončen soutěží. Na závěr již dojatý Neil jen nadšeně sledoval jásající dav v tělocvičně, který se mu svým dechberoucím výkonem podařilo strhnout na svoji stranu. Není tedy divu, že naši žáci jsou již teď natěšeni na další chvilky strávené po boku tohoto sympaťáka.

Mgr. Lukáš Knaute

Mgr. Jan Václavek

Mgr. Šárka Kuldová

Čti s Beksou 6. června 2019 Pythagoriáda 2019 7. června 2019