Adélka Šafaříková - úspěch v celostátní šachové soutěži

7. ledna 2021

Adélka Šafaříková - úspěch v celostátní šachové soutěži

Adélka Šafaříková, žákyně 5. A třídy naší školy, dosáhla vynikajícího úspěchu v prosincovém kole distanční celostátní šachové soutěže, když s plným počtem 900 bodů tuto soutěž vyhrála!

V současné složité době je obtížné nejen pro děti rozvíjet své zájmy a koníčky, protože z epidemických důvodů nemohou probíhat zájmové kroužky v prezenční formě ve škole. O to cennější je mimořádný úspěch žákyně naší školy, Adélky Šafaříkové ze třídy 5. A, která se zapojila do distanční formy online šachové soutěže projektu Šachy do škol, kterou pořádá Šachový svaz České republiky ve spolupráci s Šachy Dolmen, na jejíž kvalitní webové stránce šachová online soutěž průběžně probíhá. Adélka dosáhla mimořádného úspěchu v prosincovém kole této celostátní online šachové soutěže, když tuto soutěž s plným počtem 900 bodů vyhrála! Soutěže se zúčastnilo 90 dětí z 23 škol z celé republiky. Rád bych tímto Adélce pogratuloval k vynikajícímu úspěchu, pochválil ji za její aktivitu a poděkoval za výbornou reprezentaci naší školy!     

Mgr. Jan Václavek

Změna termínu voleb do školské rady 9. prosince 2020 Sněhuláci pro legraci 25. ledna 2021