52. celostátní přehlídka a dílna dětských recitátorů Svitavy 2024

12. června 2024
52. celostátní přehlídka a dílna dětských recitátorů Svitavy 2024

Minulý víkend reprezentoval naši školu na 52. ročníku Dětské scény ve Svitavách žák šestého ročníku Jakub Brandýský.

Dětská scéna je nejvýznamnější akce v ČR v oblasti dramatické výchovy orientované na inscenační práci s dětmi. Zahrnuje představení nejzdařilejších a nejzajímavějších divadelních, loutkářských a recitačních inscenací dětských souborů a vystoupení dětských recitátorů, vybraná z osmadvaceti krajských přehlídek, diskuse o vystoupeních pod vedením odborníků na přednes, divadlo a dramatickou výchovu, praktické dílny zaměřené na vybrané oblasti divadla a dramatické výchovy a inspirativní doplňkový program.

Kuba jako vítěz krajského kola vystoupil se svou recitací již v pátek a užil si krásný den s ostatními recitátory a lektory. Děkujeme mu za výbornou reprezentaci naší školy a do dalších ročníků recitačních soutěží přejeme HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Mgr. Radka Svatoňová

Fotogalerie