2. místo ve výtvarné soutěži

15. dubna 2021

2. místo ve výtvarné soutěži

Třída 4. B se v březnu zúčastnila soutěže vyhlášené HDD ateliérem Pardubice a získala 2. místo.

V dnešní době nám každé zpestření distanční výuky udělá radost, a tak se většina dětí z naší třídy s nadšením zapojila do soutěžního klání. Úkolem bylo podle tutoriálu na videu vytvořit základ obrázku a ten potom vlastním kreativním způsobem dozdobit.

Z naší třídy se soutěže zúčastnilo dvacet žáků. Každý z nich tak přispěl k vybojování 2. místa a také k získání krásných cen. Naše třída dostane cédéčka Divadla dětem a dále křišťálkové a inspirační praporky do třídy.

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, že děti vytvořily skutečně krásné obrázky a 2. místo v soutěži si opravdu zaslouží. Gratuluji!

Mgr. Kateřina Enderová

Testování žáků, kteří konají přijímací zkoušku, informace MŠMT 13. dubna 2021 Sběr papíru 20. dubna 2021