2. B na kolečkových bruslích

29. května 2022

2. B na kolečkových bruslích

Ve čtvrtek 19. 5. odpoledne se cyklostezka mezi Sezemicemi a Počaply zaplnila spoustou (nejen) malých šikovných bruslařů. Jednalo se o žáky 2. B a jejich doprovod, kteří si společně ve volném čase zpříjemnili odpoledne projížďkou na zmrzlinu...

Po loňském nepříliš příznivém období pro společné akce je třeba využít každé příležitosti, jak si covidový deficit vynahradit. Ve třídě 2. B šlo tentokrát o setkání za účelem společného sportování, konkrétně se jednalo o vyjížďku na kolečkových bruslích.

V 15:30 se tedy na kraji stezky sešly více než dvě desítky dětí, obohacených i o několik posil z řad kamarádů a příbuzných z jiných ročníků. Doprovodem pak druháčkům kromě pana učitele dělal i nad očekávání vysoký počet ochotných rodičů, jež svou přítomností zajistili dětem dostatečnou podporu, potřebný dohled, ale i přísun financí potřebných na odměnu v podobě zmrzliny, limonády či muffinu z pekárny.

Po občerstvení v Počaplech následoval návrat zpět k autu na začátku stezky, kde jsme měli uložená všechna zavazadla. Pro mnoho dětí byl odvedený výkon co se ujeté vzdálenosti týče i osobním rekordem na kolečkových bruslích. Každý účastník si zaslouží nejen uznání, ale i poděkování za svůj příspěvek do celého krásného společně stráveného odpoledne.

Mgr. Lukáš Knaute

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků 27. května 2022 Úspěch ve fyzikální olympiádě 29. května 2022