V rámci školního šachového kroužku jsme si na přelomu dubna a května s dětmi zahráli tréninkový jarní šachový turnaj. Zvítězil v něm s plným počtem 7 bodů žák 5. B třídy Zbyněk Šveda, na 2. místě se umístil Václav Komárek z 5. A se ziskem 6 bodů a na bronzovém umístění s 5 body Václav Mareš ze 4. B.
Pojďte si s námi hrát, sportovat, poznávat, tancovat, malovat i zpívat. Budeme se všichni bavit a nezapomeneme na setkání s pejsky.
Vážení rodiče, od 1. 1. 2026 převzala pediatrickou ambulanci v Sezemicích MUDr. Elena Köhlerová.
Děti z prvního stupně se zúčastnily okresního kola Štafetového poháru, obhájily 3. místo z loňského roku a díky skvělému času postoupily do krajského kola.
15. dubna se dostal tým Sezemových k ústní obhajově své studie. Před několikačlennou porotou složenou z odborníků ze světa financí a ministerstva financí bojovali o postup do státního finále a účast v ČNB.
Ve středu 22. dubna neodešli po skončení vyučování žáci 3. A domů ani do školní družiny. Po rychlém obědě se vydali do městské knihovny, kde pro ně bylo připraveno čtenářské odpoledne.
Dne 7. 5. 2026 (ředitelské volno pro 1. stupeň) bude školní družina v provozu pouze pro přihlášené žáky.
Zájemci o umístění žáka na tento den do ŠD vyplní přiloženou přihlášku.
Malí hrdinové ze 3. B zachraňovali planetu.
Žáci devátých ročníků se v pátek zúčastnili zajímavé besedy. Lektorka z organizace Zvol si info vnesla do výuky aktuální témata digitálního prostředí – od sociálních sítí po dezinformace a online chování mladých lidí.