Barevný svět

8. dubna 2021
Barevný svět
Pojďte si s námi užít barevný svět. Budeme se připravovat na svátek čarodějnic. Zopakujeme si pravidla silničního provozu v dopravní výchově. Nezapomeneme na sportování, malování a poznávání přírody.

Odpočinková činnost
- rozhovory s dětmi, četba na pokračování, poslech pohádek, vyprávění dopravní výchova, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, vybarvování čarodějnických omalovánek

Rekreační činnost
- hry na pískovišti, jízda na koloběžkách, hry s míčem, postřehové čarodějnické hry na školním hřišti