Barevný svět

1. dubna 2019
Barevný svět
Sluníčko nás zve na hřiště a do přírody. Užijeme si her a vyzkoušíme si i různé sporty. Budeme pozorovat i kreslit přírodu. Osvěžíme si pravidla silničního provozu. Oslavíme společně i Velikonoce a připravíme se na čarodějnický rej.

Odpočinková činnost
- rozhovory s dětmi, četba na pokračování, poslech pohádek, vyprávění o Velikonocích, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, vybarvování čarodějnických omalovánek

Rekreační činnost
- hry na pískovišti, jízda na koloběžkách, hry s míčem, postřehové čarodějnické hry na školním hřišti