Dětský den a pirátská diskotéka

7. června 2021

Dětský den a pirátská diskotéka

V úterý 1. června ve školní družině proběhl sportovní dětský den a ve středu 2. června pirátská diskotéka.

Na Den dětí si paní vychovatelky pro děti připravily sportovní odpoledne. Děti se rozlosovaly do týmů. Byly připraveny týmové souteže. Soutěžilo se v přelévaní vody do skleničky. Také byl připraven slalom s florbalovou hokejkou, nošení míčku na tenisové pálce. Nejtěžsí disciplínou bylo držení tenisového míčku mezi koleny a přitom jít slalom. Děti všechny soutěže bez problému zvládly! Vítězové byli náležitě odměněni. Další den následovalo pirátské odpoledne. Děti si mohly vzít pirátské/námořnické kostýmy nebo modrá trička. Na diskotéce se tančilo, ale také se hrály hry: sochy, molekuly a najdi si svého kapitána. Na závěr jela po celém areálu školní družiny pirátská mašinka. Oba dny jsme si velice užili.

Klára Knotková

Recitační soutěž 7. června 2021