Zpravodajství z lyžařského kurzu

13. února 2019
Zpravodajství z lyžařského kurzu
Tento týden se koná dlouho očekávaný lyžařský výcvikový kurz sedmých tříd v Peci pod Sněžkou. Zde si můžete přečíst, jak kurz probíhá, a podívat se i na aktuální fotografie.

Pondělí

Od školy jsme odjeli přesně na čas. Pohodový pan řidič nás dopravil do Pece pod Sněžkou. Lyže a ostatní věci jely na chatu rolbou, žáci i jejich doprovod vyrazili po svých. Odměnou byl na chatě výborný oběd. Následovalo ubytování a hurá na první skluz na běžkách. Trochu nás brzdil vítr a sněžení, ale zase jsme si zkusili, že hory nejsou jen azuro a bezvětří. Vrátili jsme se  s červenými tvářemi a spokojení, že už na sjezdovky k rozřazení do družstev v tomto větru nepůjdeme. Ale chvilku jsme viděli i sluníčko - důkaz můžete vidět i na fotce.

Úterý

Ráno vítr a sněžení, které ustávalo, a pak už jsme si užívali krásného dne. Dopoledne jsme byli všichni na sjezdovkách, pokročilejší pak odpoledne na běžkách. Opět na nás vysvitlo sluníčko a užili jsme si krásné výhledy do údolí.

PS: Jídlo je vynikající a je ho hodně, volat mohou rodiče i žáci v době od 18.30 do 19.30 hodin.

Mgr. Jiří Březina

Mgr. Olga Doskočilová