Zpívání v kostele sv. Vavřince

18. prosince 2018

Dsc 0550

V sobotu 15. prosince jsme se s pěveckým sborem Rolnička vydali až do Ronova nad Doubravou. Na pozvání tamějšího pana faráře a Městského úřadu v Ronově jsme jeli zazpívat na koncert do kostela sv. Vavřince.

Kostel je nádherný a akustika v něm byla úžasná. Dětem se zpívání vánočních koled a skladeb velice povedlo. V publiku nás povzbudila i účast některých rodičů a příbuzných až ze Sezemic. Koncert zakončil sezemický pěvecký sbor dospělých Hluboká Orba svými vánočními spirituály a dalšími krásnými skladbami z celého světa. Výborné bylo i bohaté pohoštění, které pro nás hostitelé připravili. Věřím, že jsme dětem i posluchačům připravili hezký vánoční zážitek a dobře jsme reprezentovali naši základní školu.  

Mgr. Radka Svatoňová

Okresní přebor družstev škol v šachu 18. prosince 2018 Pozvánka na koncert pěveckého sboru Rolnička 18. prosince 2018