Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

24. února 2017
V úterý 21. února proběhlo v DDM Beta v Pardubicích okresní kolo zeměpisné olympiády, kde měla i ZŠ Sezemice své zástupce.

V kategorii A pro žáky 6. ročníku základních škol a osmiletých gymnázií nás reprezentoval Vojtěch Karel ze 6. B, který obsadil krásné 5.místo z celkových 16 účastníků.

V kategorii B pro žáky 7. ročníku základních škol a osmiletých gymnázií obsadil velmi pěkné 8.místo z 19 účastníků Matěj Krátký ze 7. B.

Nejúspěšnějším naším soutěžícím se stal Jiří Bubeníček z 9. ročníku, který v kategorii C pro žáky 8. a 9. ročníku základních škol a osmiletých gymnázií vybojoval v konkurenci 21 soutěžících 2. místo a zajistil si tak postup do krajského kola, které se uskuteční 22. března opět v DDM Beta v Pardubicích.

Všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a Jirkovi přejeme mnoho štěstí v krajském kole.