Zápis nebo návštěva ZOO?

4. května 2023
Zápis nebo návštěva ZOO?

Obojí! Předškoláci spolu se svými rodiči přicházeli ve středu 26. a ve čtvrtek 27. dubna k zápisu do 1. ročníku naší školy. Vstupovali sice do budovy školy, ale hned za dveřmi na ně čekala brána do ZOO a rázem se octnuli mezi zvířátky.

Naši skvělí páťáci se převlékli do zvířecích kostýmů a měli pro předškoláky připraveno několik úkolů. Budoucí prvňáčci při jejich plnění dokazovali, že jsou připraveni na školu, popřípadě si spolu s rodiči uvědomili, co je třeba přes prázdniny ještě dotrénovat. Pak už jen stačilo popovídat si s některým z učitelů 1. stupně, nakreslit obrázek a bylo to. Zápis byl hotov. 

Přejeme všem dětem, které nastoupí v září do školy, aby se jim dařilo a byly u nás spokojené. Páťákům děkujeme za jejich pomoc během zápisu a také za nápaditost při vytváření kostýmů a líčení. V neposlední řadě děkujeme kolegům učitelům za skvělé zvládnutí oficiální části zápisu.

Mgr.  Lenka Rečlo Šturmová

Mgr. Monika Dobruská

Fotogalerie