Žáci a žákyně z 5. tříd uspěli ve vybíjené

24. června 2026
Žáci a žákyně z 5. tříd uspěli ve vybíjené

Dne 29. dubna 2026 se zúčastnili turnaje v Polabinách. V silné konkurenci předvedli výborné sportovní výkony i týmovou spolupráci. Díky skvělému 2. místu si vybojovali postup do okresního kola.

Okresní kolo se konalo 14. května 2026 v Moravanech. Ani zde se naši reprezentanti neztratili a po vyrovnaných zápasech obsadili krásné 3. místo.Všem děkuji za sportovní nasazení a fair play. Gratuluji k dosaženým výsledkům a už se v novém školním roce těším na další sportovní úspěchy. 

Mgr. Petra Karásková

Fotogalerie