Zábavné odpoledne s únikovou hrou ve 2. A a 2. B

17. června 2023
Zábavné odpoledne s únikovou hrou ve 2. A a 2. B

V úterý 18. června se ve škole uskutečnilo zábavné odpoledne, kterého se zúčastnili žáci 2. A, 2. B a jejich rodiče, prarodiče i sourozenci.

V odpoledních hodinách jsme se sešli na školním hřišti. Rodinné a kamarádské týmy byly postupně vysílány na trať únikové hry.  Cílem hry bylo vyluštit všechny šifry, splnit další úkoly a s jejich pomocí se dostat od brány do školy přes hřiště, školní arboretum až do atria. Naštěstí všichni úspěšně zdolali všechny nástrahy, a tak jsme zde mohli společně posedět, popovídat si a opéct buřty nebo jiné dobroty. Na závěr děti předvedly rodičům svá připravená vystoupení. Třída 2. B si nachystala písničky s doprovodem ukulele a dalších nástrojů, 2. A pak zazpívala a zatančila.

Odpoledne uteklo jako voda a v podvečer jsme se rozloučili s přáním pěkných prázdnin.

Mgr. Olga Šimková

Mgr. Kateřina Enderová