Vysvědčení v 1. B

1. února 2022
Vysvědčení v 1. B
Vysvědčení za čtyřlístky.

V pondělí 31. ledna 2022 se děti z 1. B dočkaly svého prvního vysvědčení. Svá vysvědčení si prvňáčci museli vybojovat. Pro děti bylo připraveno několik úkolů, za které získávaly čtyřlístky. Musely prokázat znalosti z matematiky, prvouky, geometrie a dalších předmětů, ale hlavně musely zvládnout zadání jednotlivých úkolů samostatně přečíst. Plnit úkoly mohly samostatně nebo se domluvit s kamarádem. Všem dětem se podařilo získat určený počet čtyřlístků, většině z nich i spoustu navíc, takže si svá krásná vysvědčení zaslužily. Děti, které se pondělního vyučování nemohly zúčastnit, měly připravenou únikovou hru na počítači. Doufám, že prvňáčkům čtyřlístky přinesou štěstí a jejich vysvědčení bude stejně krásné i v dalších letech.

Mgr. Olga Šimková