Velikonoční dílničky v 1. C

8. dubna 2022
Velikonoční dílničky v 1. C
Svátky jara se blíží, proto se první čtvrtek v dubnu odehrál ve stylu velikonočních dílniček. Třída 1. C se proměnila v tvořivou dílnu s pěti stanovišti, kde si žáci mohli se svými rodiči vyrobit spoustu zajímavých věcí.

Z vizovického těsta si žáci vykrajovali jarní motivy, které nám v kuchyni paní kuchařky ochotně upekly. Velikonoční slepičku z papíru si každý žák kreativně vyzdobil podle vlastní fantazie a velikonoční kolíčky udělaly radost zejména rodičům, kteří si vyrobili i svůj vlastní. Velikonoční ovečka byla k snědku, protože byla naplněna popcornem. Pro volné chvíle zde byly připravené omalovánky s velikonočními motivy.

Dílničky jsme si všichni moc užili. Rodiče strávili odpoledne se svými ratolestmi a popovídali si s ostatními rodiči. Odpoledne nám zpříjemnily dobroty, které rodiče donesli. Zažili jsme spoustu legrace a neformální setkání vykouzlilo mnoho úsměvů na tváři. Žáci byli nadšení z výrobků, které si mohli odnést domů.

Michaela Severinová

Mgr. et Mgr. Denisa Sitová