Vánoční šachový turnaj

20. prosince 2017
Vánoční šachový turnaj
V pondělí 18. prosince proběhl na naší škole vánoční šachový turnaj, kterého se zúčastnilo 12 žáků naší školy.

Turnaj se hrál švýcarským způsobem na 7 kol, protože po sehrání závěrečného kola nastala rovnost mezi dvěma nejúspěšnějšími šachisty (nerozhodla ani pomocná kritéria hodnocení), turnaj měl nakonec hned dva vítěze - Davida Komerse ze třídy 3.B a Míru Schejbala ze 3.A. Všichni účastníci turnaje po velmi dobrém výkonu bodovali a odcházeli v podvečer s drobnou sladkou odměnou a diplomem spokojení s příjemně stráveným odpolednem. Do budoucnosti je příslibem nízký věk účastníků turnaje s perspektivou vytvoření silného šachového družstva, které bude moci úspěšně reprezentovat naši školu na šachových turnajích. Všem zúčastněným děkuji za účast na turnaji a gratuluji k úspěšným umístěním.

Výsledky turnaje:

1.    Miroslav Schejbal      3.A      6 bodů
1.    David Komers      3.B      6 bodů
3.    Jan Žáček      5.B      5 bodů
4.    Lukáš Varečka      4.A      5 bodů
5.    Adéla Komersová      4.A      4 body
6.    Adam Komers      4.A      3,5 bodu
7.    Matěj Moravec      3.B      3 body
8.    Ondřej Varečka      2.B      2,5 bodu
9.    Jiří Smolčák      2.B      2,5 bodu
10.  Ondřej Podzimek      1.B      2 body
11.  Ondřej Tarant      2.A      1,5 bodu