Vánoční dílničky ve 3. C

12. prosince 2023
Vánoční dílničky ve 3. C

Rok se s rokem sešel a my jsme si opět připravili zábavné odpoledne v podobě dílen, které žáci navštívili se svými rodiči a společně si vyrobili vánoční dekorace.

Poslední letošní akcí pro žáky a rodiče třídy 3. C byla vánoční dílnička. Dílničky se nesly v duchu Vánoc. Kromě vánočních koled a zápichů v podobě stromku jsme vyráběli také vánočního skřítka a závěsného sněhuláka. Dílničky byly opět plné pohodové atmosféry. Doufáme, že se bude takto dařit dílničkám i v příštím roce, kde nás čekají svátky jara.

Podělili jsme se o novinky a zážitky, radosti a starosti každodenního života  i domácí pečení. Společně jsme žasli a jásali nad šikovností dětí, které se postupně chlubily s každým svým úspěchem. Domů jsme si odnesli vánoční dekorace, hezké vzpomínky a příjemný pocit ze společně stráveného času.

Mgr. et Mgr. Denisa Sitová

Fotogalerie