Valentýnská schránka na 1. stupni

18. února 2024
Valentýnská schránka na 1. stupni
Ve středu 14.2. slavil svátek svatý Valentýn. I děti na našem prvním stupni tuto skutečnost vzaly v potaz a využily příležitosti udělat radost ostatním...
Aktivitou určenou pro všechny třídy byla tzv. Schránka svatého Valentýna - ta byla umístěna až do konce velké přestávky v prostoru skříněk 1. stupně. Byla určená pro vzkazy spolužákům, spolužačkám či zaměstnancům školy.
V průběhu třetí vyučovací hodiny pošťák Ondra schránku vybral, dopisy roztřídil a díky svým pomocníkům doručil adresátům do jejich tříd. Konečný počet vzkazů v přeplněné schránce se blížil úctyhodnému číslu 300 kusů.
Všichni zapojení žáci tedy zaslouží pochvalu za své úsilí činit druhé šťastnými. Kéž by si z nich vzali příklad i mnozí dospělí... 😊

Mgr. Lukáš Knaute