Úspěch v okresním kole recitační soutěže „Dětská scéna 2022“

13. března 2022
Úspěch v okresním kole recitační soutěže „Dětská scéna 2022“
Počátkem března se v Pardubicích uskutečnilo okresní kolo recitační soutěže „Dětská scéna 2022“. Naši školu vzorně reprezentovali zkušení recitátoři, Barbora Šimková z 8. B a Vojtěch Mareš z 6. B. Oba si zaslouží velkou pochvalu za poctivou přípravu a také za osobité pojetí textů, kterým svůj přednes obohatili.

Každý ze soutěžících přednesl celkem dva texty. Konkurence žáků, kteří na soutěž zavítali nejen ze základních škol, ale i ze škol uměleckých, rozhodně nezastínila výkony našich zástupců. Porota uznala, že vybrat z obou kategorií ty nejlepší bylo opravdu náročné. Velmi nás těší, že výslednou stříbrnou příčku ve své kategorii obsadil Vojta. Ze soutěže si kromě hezkého zážitku odvezl diplom, odměnu a také postup do krajského kola.

K tomuto úspěchu Vojtovi moc gratulujeme a přejeme mu mnoho štěstí v krajském kole.