Turnaj 5. ročníku v přehazované

27. února 2017
Turnaj 5. ročníku v přehazované
Ve středu 8. února se družstva obou tříd 5. ročníku zúčastnila turnaje v přehazované, který se konal v tělocvičně základní školy v Moravanech.

Družstvo 5.A třídy hrálo ve složení: Čabanová Tereza, Janeček Filip, Jiroušková Karolína, Lacinová Monika, Radějová Daniela, Synek Miloš a Vališ Vojtěch.

Třídu 5.B reprezentovali: Bečka David, Beránková Eliška, Ehrenberger Filip, Fialová Ema, Hovorka Matěj, Izáková Adéla, Kořínková Karolína.

Turnaj jsme si všichni výborně užili a získali jsme cenné herní zkušenosti, v početné konkurenci obsadila 5.A třída 6. místo a 5.B třída 7. místo. Zajímavé derby mezi oběma třídami bylo podobně jako celý turnaj velmi vyrovnané a po nerozhodném 1. setu rozhodl ve prospěch A třídy jediný rozdílový bod ze závěru setu druhého. Všem jmenovaným žákům i žákyním děkuji za reprezentaci naší školy.