Třída 8. B nocovala ve škole

30. června 2023
Třída 8. B nocovala ve škole

Před koncem školního roku třída 8. B zatoužila po spaní ve škole. Žáci si naplánovali bohatý program - stihli jsme si zahrát teamové hry, opéct pár špekáčků, objednat pizzu a ti odvážnější zhlédli strašidelný film. 

Uvolněná atmosféra panovala i při hraní deskových her a zpívání a poslechu písniček dle vkusu mládeže. Plánované spaní pod širým nebem se bohužel kvůli četným přeháňkám trochu zkomplikovalo, dostatečný úkryt před kapkami deště nám však poskytla stříška atria. 

Trochu rozlámaní, ale plní zážitků jsme ráno posnídali donesené buchty, zapili je teplým čajem, který pro nás připravily hodné paní kuchařky a odebrali se do tříd, kde pokračovala tradiční výuka. 

Poslední dny v 8. třídě se i díky tomuto společnému zážitku nesly v duchu pohody, dobré nálady a pěkných zážitků. 

Mgr. Lucie Dlouhá

Fotogalerie