Třeťáci v MIRÁKULU

15. června 2016
Třeťáci v MIRÁKULU
V pondělí 6. 6. 2016 se žáci 3.A a 3.B vypravili na svůj školní výlet.

Cílem jejich cesty byly značně vzdálené Milovice. Zde byl vybudován úžasný Park Mirákulum a v něm spousty atrakcí, zábavy, pohybu, ale také poučení. Děti si nejprve proběhly velké habrové bludiště. Během návštěvy dřevěného hradu překonávaly až desetimetrové výškové rozdíly, visuté mostky, skluzavky, rozhledny a průlezy. Vláčkem se pak přepravily na tankodrom, kde si mohly opravdu zblízka prohlédnout bojová vozidla, tanky, vrtulník a další vojenskou techniku. Po návratu do parku si děti pohrály v Zemi prasátka Pigyho. Následoval oběd v místní restauraci a potom návštěva lesní naučné stezky. Z minizoo se nikomu nechtělo odejít. Čekalo na nás ale ještě lanové centrum a velká trampolína. Pak už byl připraven autobus pro cestu zpět. Všichni se vrátili spokojeni, plni dojmů a skvělých zážitků.