Třeťáci na střelnici

30. června 2016
Třeťáci na střelnici
V pátek 24. 6. 2016 bylo pro žáky 3. A a 3. B připraveno skvělé dopoledne na střelnici na Hůrkách.

Hned ráno jsme vyrazili na cestu. Bylo velké teplo a tak jsme se těšili do lesního stínu. Na střelnici jsme se rozdělili – jedna třída střílela na terč a „na veverku“ a pro druhou třídu byl připraven lesní postřehový závod a zábavná hra, při které děti sbíraly barevné lístky s různou bodovou hodnotou. Následovala výměna tříd. Pak na nás čekala náročná cesta zpět do školy - teplota mezi tím totiž vystoupala až ke třicítce. Pro osvěžení jsme se zastavili na zmrzlině. Všechny děti výborně zvládly pochod zpět ve velkém horku a výjimečně se těšily do školy, že se zde zchladí. Na závěr je třeba velmi poděkovat rodičům Lucinky Tomáškové ze 3.B, kteří nám umožnili návštěvu na střelnici a skvěle se o nás postarali.