Tradiční zpívání na schodech

22. prosince 2023
Tradiční zpívání na schodech

Zpívání koled a vánočních písniček na schodech je krásnou tradicí, která přináší radost a vánoční atmosféru do každodenního prostředí školy.

V pátek 22. prosince si žáci 1. stupně společně se svými učiteli zazpívali naše nejznámější koledy a vánoční písničky.

Tato aktivita nejenže přináší radost do školního života, ale také posiluje pocity komunity a sounáležitosti mezi žáky a učiteli, spojuje nás a vytváří příjemnou atmosféru. Připomíná nám krásu a radost vánočních svátků. Je to příležitost k tomu, aby se školní prostředí stalo místem, kde se rodí nejen vzdělání, ale i společenství a radost ze sdílených chvil.

V těchto vánočních svátcích si přejeme, aby zpěv koled zastavil veškeré boje a nemoci a přinesl mír, radost a spokojenost do našich srdcí, stejně jako v písni Vašo Patejdla, kterou si v podání našich dětí můžete poslechnout zde.

Mgr. Olga Šimková

Mgr. Lucie Klímová