Technohrátky - Střední škola automobilní Holice

8. listopadu 2018

Automobilni%cc%81

Dne 7.11. 2018 se 9 žáků 8. a 9. tříd zúčastnilo exkurze do SŠ automobilní v Holicích. O úspěšný projekt Technohrátky byl na této škole veliký zájem a chtěli se zúčastnit žáci z téměř tří desítek škol v kraji. Nakonec byli vybráni žáci devíti z nich, kteří si užili den plný nových zážitků, soutěží i kultury.

V úvodu proběhlo slavnostní zahájení v ZUŠ Karla Malicha, následovalo krátké vystoupení kvarteta žáků Základní umělecké školy v Holicích.

Potom si děti prohlédly příslušná pracoviště, kde si vyzkoušely práci automechanika, autotronika, karosáře i jiné zajímavé profese. Seznámily se s náplní maturitních a učebních oborů. Na závěr akce proběhla vědomostní soutěž Hej Ty, víš to?! a předání cen. Věříme, že tato akce pomohla našim žákům v rozhodování o budoucím studiu na střední škole.

Mgr. Tereza Malá

Mgr. Olga Doskočilová

Kam na střední školu - 9. ročník 4. listopadu 2018 Návštěva z Brna 12. listopadu 2018