Sportovní den žáků 6. 9. tříd

9. června 2016
Příjemné sluneční paprsky přivítaly žáky druhého stupně na sportovním dnu, který jsme připravili na pátek 20. května.

Hned ráno se žáci vydali na jednotlivá stanoviště na hřišti, kde plnili různé sportovní disciplíny. Letos na ně čekalo několik již tradičních soutěží (fotbal, vybíjená, střelba ze vzduchovky a maratónský štafetový běh) Ve štafetovém běhu žáci dosáhli nejlepší čas ze tří dosud konaných ročníků. Novými ukázkovými sporty byly hokejbal a americký fotbal. Americký fotbal prezentovali členové oddílu BUCK Pardubice a se základní dovednosti hokejbalu si žáci vyzkoušeli spolu s členy HBC Autosklo H.A.K. Pardubice. Všichni zúčastnění se aktivně a s chutí zapojili do sportovních soutěží a odnesli si plno hezkých zážitků.