Soutěž Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

27. prosince 2018
Soutěž Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR
V úterý 11. 12. 2018 se 2 naši žáci zúčastnili krajského kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR.

Ve dnech 11. 12. – 13. 12. 2018 se v našem regionu uskutečnila krajská kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR. Nejprve v prostorách SPŠCH Pardubice (Pardubický, Královéhradecký a Středočeský kraj), poté v učebnách ZŠ Jana Harracha Jilemnice a ZŠ Husova Liberec (Liberecký kraj) a nakonec ve třídách ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod (Kraj Vysočina). Celkem se krajských kol zúčastnilo 417 žáků ze 145 ZŠ.

Matěj Krátký obsadil nádherné 85. místo a Matyáš Fiala 8. místo a postoupil do regionálního kola, které se uskuteční  17. 1. 2019. Oběma děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Matyášovi přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.

Mgr. Marie Krátká