Soptíkovo lyžování 2023

23. února 2023
Soptíkovo lyžování 2023

Děti z prvního stupně se v týdnu od 13. do 17. února učily lyžovat se Soptíkem v Olešnici v Orlických horách.

I v letošním školním roce se téměř 80 dětí každý den po vyučování vydalo do Skiareálu Olešnice v Orlických horách, kde se pod vedením zkušených instruktorů učily lyžovat nebo jezdit na snowboardu. Kurzu se účastnili začátečníci, kteří stáli na lyžích úplně poprvé, i pokročilí lyžaři a snowboarďáci, kteří se zdokonalovali v technice jízdy. 

Většinu týdne byly na horách dobré sněhové podmínky a pěkné počasí a sezemičtí lyžaři se připravovali na závěrečný závod. V pátek se v Olešnici sešlo mnoho fanoušků z řad rodičů. Ti se nenechali odradit ani deštěm a větrem a nadšeně podporovali závodníky, kteří museli zvládnout náročný slalom. 

Nejlepší lyžaři a snowboardisté obdrželi diplomy, medaile a drobné odměny, všechny děti dostaly na památku placku se Soptíkem a vysvědčení.

Zde se můžete podívat na více fotografií z letošního lyžování:

Fotky Soptík 2023

Mgr. Kateřina Enderová

Mgr. Olga Šimková

Fotogalerie