Školní akademie

6. června 2022
Školní akademie
Ve čtvrtek 26. 5. 2022 se konala školní akademie.

Po pětileté odmlce se dne 26. května 2022 otevřela opona na sále sezemické radnice a začali jsme snít společný sen. Téma sen bylo pojítkem celého programu, jehož inspirací byl pohádkový muzikál V peřině, kde hlavními hrdiny byl děda a jeho dvě vnoučata. Stejně i v našem příběhu vystoupil děda, pan Jiří Knytl. Roli jeho vnoučat si zahráli Martina Matysová a Vojtěch Mareš. Na pódiu se vystřídalo více než 300 dětí v sedmnácti vystoupeních. Děti předvedly tanec v různých podobách, hru na flétnu, recitaci, bubnování, sólový i sborový zpěv. Nechyběly ani akrobatické a gymnastické prvky. Jednotlivá vystoupení doplnily i nádherné a nápadité vlastnoručně vyrobené kulisy a kostýmy. Poslední vystoupení patřilo dospělým z řad učitelů a zaměstnanců školy, kteří předvedli společný tanec inspirovaný ústřední písní muzikálu V peřině. Při závěrečné děkovačce si třídní učitelé společně se zástupci dětí převzali odměny, které věnovalo SRPŠ. Učitelé dostali květinu a děti poukázku na zmrzlinu, kterou si mohly vychutnat během pátečního dopoledne v Počaplech.

Více fotografií najdete zde

Mgr. Radka Svatoňová

Mgr. Lucie Klímová

Mgr. Olga Šimková

Fotogalerie